Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Fitness Kluby

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 20.03.2015
Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów fitness. Działamy na terenie Łodzi zapewniać w naszym klubie komfortowe warunki do trenowania w przestronnych salach. Oferta naszej firmy obejmuje również możliwość korzystania z siłowni. Jest to w pełnie wyposażona siłownia, która posiada zestaw nowoczesnych urządzeń pozwalających na realizowanie ćwiczeń na wszystkie partie mięśni. W naszym klubie zapewniamy również sale do gry w squasha, naukę gry w squasha oraz możliwość uczestniczenia w turniejach.
Więcej o firmie: Trener personalny, Siłownia

Wakacje z dzieckiem mogą być przygodą

Czasy wyjazdów za granicę w celu spędzenia udanych, rodzinnych wakacji, powoli dobiegają końca. Coraz więcej polskich placówek hotelowych skutecznie podnosi swoje standardy zakwaterowania oraz zwiększa ilość atrakcji dla swoich gości w czasie ich pobytu w hotelu. Dowiedz się więcej jak...

więcej

Gdzie na wakacje z dziećmi?

Planowanie wakacji z małym dzieckiem nie jest prostym zadaniem. Zanim przystąpicie do planowania wakacyjnych podróży radzimy zapoznać się z artykułem ukazującym z pewnością parę aspektów, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę.

więcej